Shuriken Block

Shuriken Block 1.1

Zostań mistrzem ninja w grze od twórcy Flappy Bird!

Sprawdź, czy masz refleks niczym ninja, odbijając deszcz shurikenów. Zostań mistrzem morderczych gwiazdek i chroń swoich wiernych wasali w darmowej grze na iPhone'a: Shuriken Block.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Uzależniająca
  • Łatwiejsza niż inne gry studia GEARS
  • Prosta, 8-bitowa grafika
  • Łatwe sterowanie

Wady

  • Tablica wyników wymaga poprawy
  • Czasami się wyłącza

Bardzo dobry
8

Sprawdź, czy masz refleks niczym ninja, odbijając deszcz shurikenów. Zostań mistrzem morderczych gwiazdek i chroń swoich wiernych wasali w darmowej grze na iPhone'a: Shuriken Block.

Wspaniała piątka

Cel gry jest prosty: musisz chronić pięciu bohaterów przed falą nadlatujących shurikenów. Trudno czuć się zaskoczonym, jako że gra została stworzona przez Dong Nguyen, którego inny hit, Flappy Bird, zyskał nadspodziewaną sławę.

W przeciwieństwie do Flappy Bird czy Super Ball Juggling, Shuriken Block cechuje nieco łatwiejsza rozgrywka. Sam początek gry nie jest tak morderczo trudny, a dodatkową osłodą są trzy życia do wykorzystania. Za każdym razem, gdy nadlatująca gwiazda uderza któregoś bohatera w głowę, jedno z nich przepada. 

Shuriken Block nie jest skomplikowaną grą i nie posiada zbyt wielu opcji. Właściwie oferuje jedynie możliwość zapauzowania i sprawdzenia wyników. Reklamy są ograniczone do górnej lub dolnej części ekranu, i dzięki temu nie przeszkadzają zanadto podczas gry.

Dotknij i broń się

Sterowanie w grze jest bardzo proste: dotykasz spadających shurikenów. Ostatecznie będziesz jednak musiał użyć dwóch palców, by nadążyć za wszystkimi gwiazdami. Zdecydowanie lepiej jest grać w Shuriken Block przy włączonym dźwięku, ponieważ nadaje on rytm, który pomoże Ci nabrać odpowiedniego tempa.

Grafika Cię nie zachwyci

Podobnie jak inne gry, które wyszły spod ręki pana Nguyen, Shuriken Block jest utrzymana w prostej, pikselowej stylistyce. Grafika przypomina wręcz czasy wczesnych gier na konsolę Nintendo. Twoje trzy życia przedstawione są pod postacią serc, co przypomina serie Zelda. Właściwie gra nie posiada muzyki, a jedynie kilka stale powtarzanych dźwięków, takich jak świst lecącego shurikena, brzdęk odbijanych pocisków i tych trafiających Twojego bohatera w głowę.

Świetna, prosta gra

Shuriken Block sprawi, że szybko się od niej uzależnisz. Łatwe sterowanie i trzy życia na początek stanowią miły oddech po super trudnym Flappy Bird, a w dodatku podczas gry nie przytłoczą Cię reklamy.

Shuriken Block

Download

Shuriken Block 1.1

Opinie użytkowników o Shuriken Block